Nauka j. angielskiego E-book gramatyczny (pdf, epub, mobi)

Skrypt gramatyczny do nauki języka angielskiego dla studentów DSW

• Autorzy: Joanna Chmielewska, Paulina Rogulska pliki/asesor/BK/pliki/J.ang.wsparcie stud.i dokt.z niepelnospr.gif
  • Rok wydania: 2012
  • Strony: 105 s.
  • ISBN 973-83-62302-60-4

Skrypt do pobrania:

pdf 0,7 MB
epub 0,2 MB
mobi 0,3 MB

Wstęp

Skrypt gramatyczny do nauki języka angielskiego dla studentów Dolnośląskiej Szkoły Wyższej jest propozycją uzupełnienia wiedzy zdobywanej na lektoratach prowadzonych w Uczelni. Ma za zadanie w przystępny sposób wyjaśnić, utrwalić materiał podręcznikowy, umożliwić i ułatwić studentom samodzielną pracę w domu. Nie jest on jednak pełnym opracowaniem gramatycznym, ani także podręcznikiem do nauki języka. Wybrane do omówienia zagadnienia zostały przedstawione w sposób skrócony, odpowiedni dla studentów, którzy posługują się językiem angielskim na poziomie intermediate (B1). Mamy jednak nadzieję, że Skrypt może być pomocny również studentom, którzy dopiero zaczynają poznawać gramatykę angielską.

Autorki