ASSESMENT CENTER

pliki/asesor/BK/obrazy/Logotypy_AC.jpgpliki/asesor/BK/obrazy/Logotyp_Strategie Personalne.png

 

Zaproszenie do udziału w sesji Assessment Center 

 

Drogie Studentki i Drodzy Studenci!

W ramach wsparcia rozwoju Waszej kariery zawodowej zapraszam Was do uczestnictwa w projekcie „Najlepszy absolwent w najlepszym miejscu”. Projekt pomoże Wam w określeniu drogi swojej kariery zawodowej w odniesieniu do najlepszych pracodawców na rynku. Uwzględnia zaznajomienie Was z nowoczesnymi narzędziami rekrutacji i selekcji. Gwarantujemy Wam zapoznanie z metodami, jakie wykorzystują najlepsi pracodawcy, a także zindywidualizowane podejście (kompetencyjny raport indywidualny) oraz program rozwoju wybranych kompetencji.

W związku z powyższym mam przyjemność zaprosić Was do udziału w sesji Assessment Center – Projekt ma na celu określenie Waszych mocnych stron i obszarów rozwojowych w odniesieniu do najczęściej oczekiwanych  kompetencji wymaganych przez najbardziej wiodących pracodawców.

Do uczestnictwa w sesji zostaną wybrane 4 osoby - na podstawie wyników sesji otrzymacie indywidualne informacje zwrotne zawierające sugestie odnośnie do rozwoju zawodowego i wybranych kompetencji.

Jako kontynuacja zostanie zaproponowany program uwzględniający m.in. udział w programie mentoringowym, indywidualnym doradztwie kariery, szkoleniach, wizytach studyjnych u pracodawców czy stażach zawodowych.

Nie zwlekaj. Zgłoś się!!! Wyślij swoje CV na adres: biuro.karier@dsw.edu.pl do końca tygodnia, czyli do 2 grudnia włącznie.

W imieniu Biura Karier

dr Michał Mielczarek
Dyrektor Biura Karier DSW
Doradca kariery

Napisz do nas na adres: biuro.karier@dsw.edu.pl

Copyright 2013 by Dolnośląska Szkoła WyższaAgencja interaktywna Migomedia

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego www.efs.gov.pl
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl