X edycja konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój”

11-10-2016

Ruszyła X edycja konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój” na najlepszą pracę magisterską dotyczącą konkurencyjności, innowacyjności i promocji Polski.

Tematyka konkursu dotyczy konkurencyjności i innowacyjności gospodarki polskiej, a także marketingu terytorialnego i narodowego. Ze szczegółowymi informacjami można zapoznać się w „Regulaminie konkursu”, zamieszczonym na stronie Terazpolska.pl w zakładce „Konkurs prac magisterskich”. Jest to jeden z najpopularniejszych i zarazem najbardziej prestiżowych konkursów prac magisterskich w naszym kraju. Udział w nim wpływa pozytywnie na wizerunek laureatów i zwiększa prestiż ich macierzystych uczelni oraz promotorów. Informacje   o zwycięzcach  trafiają do mediów ogólnopolskich, regionalnych i studenckich. Atutem konkursu są także atrakcyjne nagrody pieniężne oraz uroczysta oprawa gali finałowej, odbywającej się z udziałem przedstawicieli Prezydenta RP, ministrów oraz reprezentantów świata nauki.

Na prace konkursowe czekamy do 20 października br., a kartę zgłoszeniową wraz z objaśnieniami dotyczącymi konkursu można pobrać pod linkiem http://www.terazpolska.pl/pl/Zglos-prace

Zapraszamy do zapoznania sie z plakatem dot. konkursu:

11-10-2016 przez Monika Gasztych 2

X edycja konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój”