Wygraj płatny staż w rozwijającej się branży marketingu internetowego!

06-10-2016

Jesteś w trakcie studiów i chciałbyś zdobyć praktyczną wiedzę i doświadczenie? Interesujesz się marketingiem internetowym, jesteś obowiązkowy i potrafisz pracować w zespole? Weź udział w konkursie w którym aż 3 osoby mają szansę wygrać płatny staż!

Firma EACTIVE, która od 16 lat działa w branży marketingu internetowego, organizuje konkurs dla studentów, w którym 3 osoby mają szansę wygrać płatny staż w wybranym dziale: pozycjonowania, reklam Google, content marketingu lub analityki internetowej.

Hasłem firmy jest #wiemyjak. Aby wziąć udział w konkursie i wygrać płatny staż w  firmie EACTIVE, musisz odpowiedzieć na pytanie #cowieszjak? w formie:

- krótkiego video (maks.1 minuta),

- zdjęcia lub grafiki (min. rozdzielczość 200 dpi),

- wypowiedzi pisemnej (maks. 1200 znaków).

Konkurs trwa od 05.10.2016 – 13.11.2016.

Firma ma siedzibę we Wrocławiu, ale jeśli jesteś z innego miasta – nie ma problemu. EACTIVE działa w branży marketingu internetowego  i jest otwarta na staże zdalne z każdego miejsca na świecie!

Prace konkursowe należy wysyłać na adres: konkurs@eactive.pl w tytule wiadomości koniecznie wpisując nazwę działu, w którym chciałbyś odbyć staż. W treści maila podaj dane: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, numer telefonu oraz rok i kierunek studiów.

Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora:https://www.eactive.pl/pozycjonowanie/news/wygraj-platny-staz-w-eactive/

06-10-2016 przez Monika Gasztych 2

Wygraj płatny staż w rozwijającej się branży marketingu internetowego!