Wiosenna edycja targów pracy Career EXPO już wkrótce

05-04-2018

Career EXPO to jedyne targi pracy, które gromadzą pracodawców, zainteresowanych zatrudnieniem zarówno studentów i absolwentów, jak i doświadczonych specjalistów z różnych branż. Podczas targów 11 kwietnia w Hali Stulecia będziemy mieli możliwość m.in. bezpośredniego porozmawiania z rekruterami niemal 90 firm z całego regionu, bezpłatnego spersonalizowania dokumentów aplikacyjnych, a także wzięcia udziału w 50 darmowych szkoleniach, które zbliżą nas do wymarzonej pracy.

Korzyści z rozmowy

W tej edycji Career EXPO czekać będzie na nas blisko tysiąc przedstawicieli firm z sektora finansowego, customer service, IT, logistycznego, automotive, produkcyjnego i wielu innych. O możliwościach podjęcia zatrudnienia porozmawiamy m.in. z rekruterami firm takich jak AmRest, Credit Suisse, Futuro Finance, DXC Technology, Toyota czy Mahle. Warto zapoznać się z listą pracodawców na stronie organizatora www.careerexpo.pl i sprawdzić, do jakich działów poszukują obecnie pracowników - ten sposób nie przegapimy żadnej interesującej oferty.

Szybkie Rekrutacje

Na liście firm, które zgłosiły chęć udziału w Szybkiej Rekrutacji we Wrocławiu jest już 11 firm. Przychodząc na targi pracy Career EXPO, możemy więc błyskawicznie zostać pracownikiem m.in. BNY Mellon, Code Two czy Hicron. Żeby umówić się na rozmowę kwalifikacyjną w niezobowiązującej atmosferze targów, wystarczy zarejestrować się przez stronę www.careerexpo.pl, wypełnić CV i aplikować do wybranej firmy, a następnie czekać na akceptację lub odrzucenie naszej kandydatury przez rekrutera.

Darmowe szkolenia, prelekcje i konsultacje

Każdy zarejestrowany uczestnik Career EXPO otrzymuje możliwość wzięcia udziału w nieograniczonej liczbie darmowych szkoleń i prelekcji organizowanych w trakcie wydarzenia. Do wyboru jest niemal 50 szkoleń o różnorodnej tematyce - począwszy od sposobów na skuteczną komunikację i prezentację, poprzez poszukiwanie w sobie naturalnego talentu, a nawet naukę emisji głosu - oraz 6 prelekcji, w których udział biorą doświadczeni rekruterzy i praktycy biznesu.

Szczególnie ciekawą prelekcją będzie, z pewnością, ta prowadzona przez Szymona Lacha, dzięki której nie tylko dowiemy się, jak przygotować wyjątkowe CV, ale także będziemy mogli obserwować na żywo niezwykłą technikę graphic recording, czyli zapisu słów w formie rysunków.

Pomiędzy udziałem w kolejnym szkoleniu i prelekcji, warto również udać się do Strefy Rozwoju, gdzie  specjaliści z InfoPraca.pl będą prowadzić bezpłatne konsultacje dokumentów aplikacyjnych oraz wykonywać profesjonalne zdjęcia do CV.

Escape room i konkursy

W tej edycji na uczestników Career EXPO czeka również Escape Roomu o tematyce rekrutacyjnej. Zagadki, z którymi będziemy musieli się w nim zmierzyć sprawią, że nie zaskoczy nas już żadna rozmowa rekrutacyjna. Organizatorzy oraz wystawcy przewidują również mnóstwo dodatkowych atrakcji i konkursów dla uczestników targów - w tym ten główny, w którym do wygrania będzie m.in. weekendowy wyjazd dla dwóch osób do Hotelu Kudowa, czytniki Kindle i powerbanki.

Nie daj się nudnej pracy! Zarejestruj się na stronie https://careerexpo.pl/rejestracja/wroclaw/, pobierz darmowy bilet wstępu i skorzystaj z możliwości, jakie daje ci Career EXPO.

Targi pracy Career EXPO

11 kwietnia 2018