Szkolenie "Trening skuteczności osobistej"

02-10-2017

Biuro Karier DSW serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie "Trening skuteczności osobistej", które odbędzie się 16 października br. w Centrum Konferencyjnym DSW, w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery we współpracy z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej we Wrocławiu przy Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy.

Warsztat poświęcony będzie budowaniu skuteczności osobistej, rozumianej jako umiejętność skutecznego planowania i realizowania swoich celów, budowanie sprzyjających nawyków, świadomość swojej wartości oraz radzenie sobie z emocjami i stresem.

Warsztat polecany wszystkim osobom, którym zależy na znalezieniu odpowiedzi jak dobrze sobą zarządzać, przekuwać porażki w siły mobilizujące i osiągać swoje cele z sukcesem.

Szkolenie poprowadzi Ewa Godlewska,
psycholog, doradca zawodowy, coach i trener. Pracuje między innymi w nurcie Psychologii pozytywnej, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i Programowania Neurolingwistycznego NLP. Specjalizuje się w pracy indywidualnej i grupowej wspierającej osoby w procesie planowania i realizowania zmian w obszarze zawodowym i osobistym. Prowadzi zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego i warsztaty psychologiczne dotyczące rozwoju kompetencji społecznych budujących skuteczność osobistą. Autorka poradnika „Doskonałe CV i list motywacyjny” oraz publikacji z zakresu doradztwa zawodowego, rozwoju osobistego i psychologii.

Termin i miejsce szkolenia:

16 października 2017 r. (poniedziałek), godz. 15:30 - 17:00

Centrum Konferencyjne DSW

ul. Strzegomska 55, sala 113.

 

Na szkolenie obowiązują zapisy on-line

Serdecznie zapraszamy!

Wróć

Napisz do nas na adres: biuro.karier@dsw.edu.pl

Newsletter

02-10-2017 przez Monika Gasztych 2

Szkolenie "Trening skuteczności osobistej"

Biuro Karier DSW serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie "Trening skuteczności osobistej", które odbędzie się 16 października br.w Centrum Konferencyjnym DSW, w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery we współpracy z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej we Wrocławiu przy Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy.

Więcej...

Wróć

Copyright 2013 by Dolnośląska Szkoła WyższaAgencja interaktywna Migomedia

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego www.efs.gov.pl
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl