Szkolenie „Skuteczna komunikacja"

22-03-2018

Biuro Karier DSW serdecznie zaprasza studentów oraz absolwentów na bezpłatne szkolenie Skuteczna komunikacja".

Szkolenie odbędzie się w ramach „Gry o Karierę - Biura Karier dla Ciebie” ogólnopolskiego wydarzenia promocyjno-marketingowego mającego na celu promocję działalności Biur Karier na uczelniach wyższych w całej Polsce.

Warsztat poświęcony poszukiwaniu odpowiedzi na pytania „Jak mówić by być słuchanym?” i „Jak słuchać by inni z nami chcieli rozmawiać”? Podczas zajęć uczestnicy będą mogli zdiagnozować swoje strategie komunikacyjne, mocne strony i obszary rozwojowe. Uczestnicy będą mogli zaplanować działania rozwojowe, które pozwolą im budować skuteczność osobistą w obszarze komunikacji.

Na szkolenie obowiązują zapisy on-line

Ilość miejsc ograniczona.

 

Termin i miejsce szkolenia:

9 kwietnia 2018 r. (poniedziałek), godz. 15:30 - 17:00

Centrum Konferencyjne DSW

ul. Strzegomska 55, sala 113.

Prowadząca szkolenie:

Ewa Godlewska - psycholog, doradca zawodowy, coach i trener. Pracuje między innymi w nurcie Psychologii pozytywnej, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i Programowania Neurolingwistycznego NLP. Specjalizuje się w pracy indywidualnej i grupowej wspierającej osoby w procesie planowania i realizowania zmian w obszarze zawodowym i osobistym. Prowadzi zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego i warsztaty psychologiczne dotyczących rozwoju kompetencji społecznych budujących skuteczność osobistą. Autorka poradnika „Doskonałe CV i list motywacyjny” oraz publikacji z zakresu doradztwa zawodowego, rozwoju osobistego i psychologii.

Wróć

Napisz do nas na adres: biuro.karier@dsw.edu.pl

Newsletter

22-03-2018 przez Monika Gasztych 2

Szkolenie „Skuteczna komunikacja"

Biuro Karier DSW serdecznie zaprasza studentów oraz absolwentów na bezpłatne szkolenie „Skuteczna komunikacja". Szkolenie odbędzie się w ramach „Gry o Karierę - Biura Karier dla Ciebie” ogólnopolskiego wydarzenia promocyjno-marketingowego mającego na celu promocję działalności Biur Karier na uczelniach wyższych w całej Polsce.

Więcej...

Wróć

Copyright 2013 by Dolnośląska Szkoła WyższaAgencja interaktywna Migomedia

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego www.efs.gov.pl
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl