Szkolenie "RAD jak żyć i pomagać?"

15-01-2018

Biuro Karier DSW serdecznie zaprasza studentów oraz absolwentów Uczelni na bezpłatne szkolenie "RAD jak żyć i pomagać?".

Celem warsztatu jest zapoznanie uczestników z zaburzeniami RAD, ukazanie złożoności funkcjonowania społecznego osób obarczonych Reaktywnym Zaburzeniem Przywiązania, wyposażenie uczestnika w odpowiednie informacje pomocne we właściwej interwencji, terapii oraz uświadomienie trudności terapeutycznej i edukacyjnej pacjenta.

Szkolenie skierowane jest głównie do studentów/absolwentów kierunków: psychologia, pedagogika oraz pedagogika specjalna (w tym resocjalizacja) oraz wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką.

 

Na szkolenie obowiązują zapisy on-line

Ilość miejsc ograniczona.

 

Termin i miejsce szkolenia:

31 stycznia 2018 r. (środa), godz. 16:00 - 18:00

Centrum Konferencyjne DSW

ul. Strzegomska 55, sala 113.

Prowadząca szkolenie:

mgr Agnieszka Kozyra - jest pedagogiem specjalnym, arteterapeutą od kilkunastu lat pracującym z dziećmi i młodzieżą z różnorodnymi zaburzeniami zachowania, ADHD. Jest terapeutą Stosowanej Analizy Zachowania, socjoterapeutą.
Jako arteterapeuta wspiera działalność artystyczną swoich podopiecznych, organizuje wystawy. Od kilku lat jest aktywnym członkiem stowarzyszenia Jest Człowiek. Wykorzystuje swoją wiedzę, doświadczenie plastyczne i doświadczenie zawodowe na rzecz organizacji. Bierze udział w zajęciach i pokazach realizowanych w ramach wieloletniego projektu Laboratorium Ruchu ESK. Wprowadza innowacyjne metody do pracy z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie, mającymi problemy osobowościowe, RAD, oraz przejawiającymi trudne zachowania.
W swoich propozycjach artystycznych łączy różnorodne środki wyrazu artystycznego, stawia na bezpośrednie doświadczenie w zakresie animacji artystycznej, ekspresji plastycznej i przestrzeni. Była współtwórcą projektu Wspieranie rozwoju osobistego i społecznego uczniów wrocławskich szkół specjalnych.
W swojej pracy pedagoga  stwarza  wychowankom warunki akceptacji i bezpieczeństwa oraz szacunku. Jest zwolennikiem terapii behawioralnej.

Wróć

Napisz do nas na adres: biuro.karier@dsw.edu.pl

Newsletter

15-01-2018 przez Monika Gasztych 2

Szkolenie "RAD jak żyć i pomagać?"

Biuro Karier DSW serdecznie zaprasza studentów oraz absolwentów Uczelni na bezpłatne szkolenie "RAD jak żyć i pomagać?".

Więcej...

Wróć

Copyright 2013 by Dolnośląska Szkoła WyższaAgencja interaktywna Migomedia

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego www.efs.gov.pl
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl