Szkolenie Praca 2.0.

22-02-2017

Biuro Karier DSW serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie "Praca 2.0.", które odbędzie się 16.03.2017 r. (czwartek) w godz. 16:00-18:00 w Centrum Konferencyjnym DSW przy ul. Strzegomskiej 55, w sali 205.

Nowoczesne technologie przynoszą rewolucyjne zmiany o niespotykanej dotąd skali. Postęp wkracza do każdej dziedziny życia i modyfikuje ją bezpowrotnie. Zmienia się wszystko: sieć relacji społecznych, sposób spędzania wolnego czasu i gospodarka. Stary model zatrudnienia, w którym najwyższą wartością była stała i pewna praca na etacie, zanika powoli, lecz nieubłaganie. Zastępuje go płynny, nowoczesny rynek kontraktów, zleceń i chwilowej współpracy, podejmowanej na czas realizacji konkretnych projektów. Produkcja jest przenoszona do krajów oferujących niższe koszty wytwarzania, a tam, gdzie to możliwe, role ludzi przejmują maszyny i oprogramowanie.

Warsztat/seminarium „Praca 2.0.” z jednej strony porusza kwestię przemian, które dotykają rynek pracy, a z drugiej strony zachęca do poszukiwania odpowiedzi na pytanie „Co to znaczy być pracownikiem w XXI wieku?”.

Szkolenie poprowadzi Ewa Godlewska, psycholog, doradca zawodowy, coach i trener. Pracuje między innymi w nurcie Psychologii pozytywnej, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i Programowania Neurolingwistycznego NLP. Specjalizuje się w pracy indywidualnej i grupowej wspierającej osoby w procesie planowania i realizowania zmian w obszarze zawodowym i osobistym. Prowadzi zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego i warsztaty psychologiczne dotyczących rozwoju kompetencji społecznych budujących skuteczność osobistą. Autorka poradnika „Doskonałe CV i list motywacyjny” oraz publikacji z zakresu doradztwa zawodowego, rozwoju osobistego i psychologii.

Warsztat skierowany jest do studentów i absolwentów. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie swojego udziału on-line

Serdecznie zapraszamy!

Wróć

Napisz do nas na adres: biuro.karier@dsw.edu.pl

Newsletter

22-02-2017 przez Monika Gasztych 2

Szkolenie Praca 2.0.

Biuro Karier DSW serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie "Praca 2.0.", które odbędzie się 16.03.2017 r. (czwartek) w godz. 16:00-18:00 w Centrum Konferencyjnym DSW przy ul. Strzegomskiej 55, w sali 205.

Więcej...

Wróć

Copyright 2013 by Dolnośląska Szkoła WyższaAgencja interaktywna Migomedia

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego www.efs.gov.pl
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl