Szkolenie "Coaching KARIERY"

08-11-2017

„Jeżeli praca w jakiejś mierze nie ekscytuje cię – przez samo to, na czym ona polega –
nie zadamawiaj się w niej.” Jack Walsh

Masz wrażenie, że stoisz w miejscu i nie wiesz jak ruszyć? Szukasz nowej pracy? A może myślisz o przekwalifikowaniu się? Pracujesz i brakuje Ci motywacji lub satysfakcji? Czujesz, że potrzebujesz zmiany? Nie rozwijasz swoich mocnych stron? Brak Ci motywacji?

To zachęcam Cię do uczestnictwa w 2-godzinnym grupowym coachingu kariery. Odpowiesz sobie na pytanie -czego chcesz i na czym Ci zależy? Jakie jest wymarzone Twoje miejsce pracy, jak chcesz zaplanować swój rozwój zawodowy?

Czym jest Coaching KARIERY?

  Jest formą wspierania rozwoju zawodowego. Jest drogą pokonywania trudności w karierze zawodowej poprzez wykorzystanie ukrytych możliwości, kompetencji, potencjału i atutów Klienta. Metoda ta pozwala odnaleźć sens w pracy czy też dokonać jej zmiany. Często pomaga w znalezieniu pracy, dostosowaniu jej do wymogów życia osobistego czy zbudowania równowagi pomiędzy życiem osobistym a pracą zawodową.

Dla kogo Coaching KARIERY?

Dla osób, które rozpoczynają swoją drogę zawodową, jak i dla tych, którzy chcą zmienić jej bieg.

Dla osób, które mają poczucie, że ich kariera zawodowa stanęła w miejscu i chcą dokonać zmiany.

Dla osób, które szukają swojej drogi zawodowej.

Dla osób, które szukają pracy marzeń.

Podczas spotkania będziemy pracować metodą warsztatową. Poznasz narzędzia, które będą pomocne w określeniu Twojego rozwoju zawodowego. Określisz swoje oczekiwania wobec pracy, którą chcesz wykonywać. Określisz swoje zasoby.

Praca w grupie może być inspirująca i motywująca.

 

Na szkolenie obowiązują zapisy on-line

Ilość miejsc ograniczona.

 

Termin i miejsce szkolenia:

22 listopada 2017 r. (środa), godz. 16:00 - 18:00

Centrum Konferencyjne DSW

ul. Strzegomska 55, sala 113.

Prowadząca szkolenie:

Joanna Szuszkiewicz – coach kariery i trener rozwoju osobistego. Na co dzień pracuję z osobami, które chcą wzmocnić siebie w obszarze zawodowym i osobistym. Wspieram również kobiety w powrocie na rynek pracy, dbam o ich aktywność zawodową. Prowadzę spotkania rozwojowe, z wykorzystaniem narzędzi coachingowych oraz autorskie warsztaty (Odkrywam swoje talenty; Zarządzam sobą w czasie; W poszukiwaniu swojej drogi zawodowej). Od 2015 roku współpracuję z Fundacją Rodzina i Przedsiębiorczość, prowadząc coaching indywidualny dla kobiet w ramach projektu „Mama w IT – gramy o staż” oraz tworząc warsztaty tematyczne dla programu „Strefa aktywnej mamy”. Współpracuję z Towarzystwem Wiedzy Powszechnej w Kłodzku, prowadząc warsztaty rozwojowe. Od 2016 roku jestem właścicielem firmy JS Coaching. Prowadzę swoją stronę: http://jscoaching.pl/

Serdecznie zapraszamy!

Wróć

Napisz do nas na adres: biuro.karier@dsw.edu.pl

Newsletter

08-11-2017 przez Monika Gasztych 2

Szkolenie "Coaching KARIERY"

Biuro Karier DSW serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie "Coaching KARIERY", które odbędzie się 22 listopada br. (środa) w Centrum Konferencyjnym DSW.

Więcej...

Wróć

Copyright 2013 by Dolnośląska Szkoła WyższaAgencja interaktywna Migomedia

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego www.efs.gov.pl
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl