Program MENTORING

24-01-2018

Biuro Karier DSW zaprasza studentów st. mgr oraz III roku st. lic. do skorzystania z programu Mentoring, którego głównym celem jest umożliwienie studentowi poznania specyfiki pracy w interesującej go branży, weryfikacji swoich predyspozycji w odniesieniu do wymagań rynku, doprecyzowanie preferencji i oczekiwań w odniesieniu do pracy zawodowej. Indywidualny kontakt z Mentorem ma również w założeniu organizatorów, pozytywnie wpłynąć na osobowość studenta, zachęcić do dalszego rozwoju osobistego, wykazać czym jest dojrzałość zawodowa i jakie ma znaczenie w kreowaniu swojej ścieżki kariery.

Szczegóły dot. programu wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdują się na stronie BK: http://www.biurokarier.dsw.edu.pl/program-mentoring

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie formularza na adres: biuro.karier@dsw.edu.pl
w terminie do 07.02.2018 r.

Wróć

Napisz do nas na adres: biuro.karier@dsw.edu.pl

Newsletter

24-01-2018 przez Monika Gasztych 2

Program MENTORING

Biuro Karier DSW zaprasza studentów st. mgr oraz III roku st. lic. do skorzystania z programu Mentoring, którego głównym celem jest umożliwienie studentowi poznania specyfiki pracy w interesującej go branży, weryfikacji swoich predyspozycji w odniesieniu do wymagań rynku, doprecyzowanie preferencji i oczekiwań w odniesieniu do pracy zawodowej.

Więcej...

Wróć

Copyright 2013 by Dolnośląska Szkoła WyższaAgencja interaktywna Migomedia

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego www.efs.gov.pl
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl