Międzynarodowa Akademia Praw Człowieka i Aktywności Obywatelskiej „Inkubator idei”(Humanity in Action Fellowship 2017)

30-12-2016

Nie zgadzasz się na dyskryminację i łamanie praw człowieka? Niepokoi Cię nasilająca się fala mowy nienawiści? Chcesz coś z tym zrobić i działać na rzecz demokracji i zmieniać swoje otoczenie, Polskę lub świat?

Fundacja Humanity in Action Polska zaprasza zainteresowanych/ne studentów/ki i absolwentów/ki do udziału w Międzynarodowej Akademii Praw Człowieka i Aktywności Obywatelskiej „Inkubator idei” (Humanity in Action Fellowship 2017). Tegoroczne edycje programu odbędą się w dniach 26 maja - 25 czerwca 2017 r. w Warszawie i Berlinie oraz od 5 do 30 lipca 2017 r. w Atlancie.

30-12-2016 przez Sebastian Tarnawski

Nie zgadzasz się na dyskryminację i łamanie praw człowieka? Niepokoi Cię nasilająca się fala mowy nienawiści? Chcesz coś z tym zrobić i działać na rzecz demokracji i zmieniać swoje otoczenie , Polskę lub świat?