Konkurs stażowy dla studentów „Tłumaczenia – niezbędnym narzędziem w globalnym świecie”

19-06-2017

Biuro tłumaczeń Berligo.com ogłasza ogólnopolski konkurs na najciekawszy artykuł poglądowy poświęcony tłumaczeniom i ich zastosowaniu we współczesnym świecie.

Kto może wziąć udział w konkursie

Do uczestnictwa w konkursie zapraszamy studentów i absolwentów
• wszystkich kierunków FILOLOGICZNYCH,
• kierunków: STOSUNKI MIEDZYNARODOWE, EUROPEISTYKA, AMERYKANISTYKA, DYPLOMACJA
• kierunków: DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA,
MEDIA I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA,
• oraz wszystkich kierunków pokrewnych.

Zadanie konkursowe

Zadaniem konkursowym jest napisanie ciekawego artykułu poglądowego na wybrany przez siebie temat o objętości od 3 do 4 tys. znaków (bez spacji) związanego z tłumaczeniami i ich zastosowaniem we współczesnym świecie. Praca musi być napisane zgodnie z zasadami tworzenia pracy poglądowej.

Termin zgłoszenia do konkursu

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać już od 12 czerwca 2017. Pracę konkursową z wypełnionym Formularzem Zgłoszeniowym (dostępnym do pobrania na stronie www.berligo.com/ ) można nadsyłać do 25 lipca 2017 r.

Nagrody dla laureatów konkursu

Autorzy najlepszych artykułów zostaną nagrodzeni prestiżowym, płatnym stażem po odbyciu, którego otrzymają stosowne zaświadczenie oraz referencje.

Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane na portalu www.berligo.com/.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szczegółami dotyczącymi konkursu na stronie www./berligo.com/