Interdyscyplinarne szkolenie dla studentów

06-06-2019

Interdyscyplinarne bezpłatne szkolenie dla studentów (psychologii, medycyny, akademii teatralnej, pedagogiki oraz UTW), otwartych na innowacyjne metody pracy, interdyscyplinarny dialog  i  zainteresowanych pracą z osobami starszymi, także z otępieniem) poświęcone szansom, możliwościom, wyzwaniom i trudnościom przyszłej pracy ze starszymi ludźmi.

Szkolenie obejmuje wykłady oraz warsztaty prowadzone przez hiszpańskiego aktora, reżysera, dramaterapeutę gerontologicznego - Domingo Ferrandisa. W załączniku więcej szczegółów.

Szkolenie odbędzie się we Wrocławiu, w dniu 14 czerwca br (piątek), przy ulicy Rynek 13, w godz. 9.00 - 17.00.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zapisy: azelwetro@gmail.com

W imieniu organizatorów i współorganizatorów zaprasza
Agnieszka Żelwetro
Specjalista psychologii klinicznej, neuropsycholog