II Targi Pracy w Dolnośląskiej Szkole Wyższej

05-11-2016

Od czego, kiedy i jak zacząć poszukiwania pracy? W jaki sposób skutecznie przygotować się na rozmowę z pracodawcą? Gdzie najlepiej szukać ofert? Co powinno zawierać moje CV? To pytania które często stawiają przed sobą osoby zamierzające zmienić lub znaleźć pracę.

Biuro Karier DSW w sobotę 19 listopada od 10:00 do 14:00 w Centrum Konferencyjnym Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu zorganizuje drugą edycję Targów Pracy 2016. W bezpłatnym wydarzeniu mogą wziąć udział wszystkie osoby zainteresowane aktualnymi ofertami na rynku pracy, również te nie związane bezpośrednio z uczelnią.

Celem organizowanego wydarzenia jest przede wszystkim pomoc młodym osobom w znalezieniu zatrudnienia oraz umożliwienie pracodawcom pozyskania odpowiednich kandydatów. Studenci otrzymają także wskazówki dotyczące zakładania własnej działalności gospodarczej. Wśród wystawców będzie można odwiedzić stoiska: Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej, Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, Fundacji Familijny Poznań – oddział we Wrocławiu, Call Center Inter Galactica, Manpower oraz Biura Karier DSW.

Zabierz swoje CV i przybywaj!

Serdecznie zapraszamy :)
Zespół Biura Karier DSW

pliki/asesor/BK/obrazy/plakat-Targi w DSW.jpg

Wróć

Napisz do nas na adres: biuro.karier@dsw.edu.pl

Newsletter

05-11-2016 przez Sebastian Tarnawski

II Targi Pracy w Dolnośląskiej Szkole Wyższej

II Edycja Targów Pracy w DSW w sobotę 19 listopada od 10:00 do 14:00 w Centrum Konferencyjnym Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu przu ul. Strzegomskiej 55

Więcej...

Wróć

Copyright 2013 by Dolnośląska Szkoła WyższaAgencja interaktywna Migomedia

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego www.efs.gov.pl
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl