Dni Kariery i Mobilności w Warszawie

10-10-2017

Młodzi naukowcy!

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych Dniach Kariery i Mobilności w Warszawie w dniach 24-26 października 2017 r. objętych patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina, a także Polskiej Akademii Nauk, Krajowej Reprezentacji Doktorantów, Rady Głównej Instytutów Badawczych oraz Przewodniczącego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich.

REJESTRACJA JUŻ OTWARTA!

Stoliki dyskusyjne z ekspertami, warsztaty z przedstawicielami biznesu, informacje o grantach, doświadczenia stypendystów  - to tylko część atrakcji, które zostały dla Was przygotowane.

Dodatkowo będziecie mogli zagrać w grę na smartfony i tablety, wziąć udział w konkursie z nagrodami oraz przekazać nam swoje opinie i oczekiwania co do rozwoju kariery naukowej w Polsce!

Gdzie:
Dzień 1 - Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Żwirki i Wigury 101, Warszawa

Dzień 2 i 3 - Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4, Warszawa

Wydarzenie organizuje Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Więcej informacji: http://warszawa.projektnaukowiec.pl/

10-10-2017 przez Monika Gasztych 2