„BLIŻEJ RYNKU PRACY” bezpłatny projekt dla osób niepełnosprawnych

18-10-2016

Fundacja Manufaktura Inicjatyw poszukuje dorosłe, nieaktywne zawodowo, osoby z niepełnosprawnością (posiadające orzeczenia) z terenu województwa dolnośląskiego, do udziału w bezpłatnym projekcie „Bliżej rynku pracy”, współfinansowanym przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Projekt obejmuje między innymi specjalistyczne doradztwo zawodowe, warsztaty aktywizacji społeczno-zawodowej, trening pracy, pośrednictwo pracy, staże zawodowe i szkolenia zawodowe.

Więcej szczegółów na stronie Fundacji: http://www.manufakturainicjatyw.pl/blizej-rynku-pracy/

18-10-2016 przez Monika Gasztych 2

„BLIŻEJ RYNKU PRACY” bezpłatny projekt dla osób niepełnosprawnych

Fundacja Manufaktura Inicjatyw poszukuje dorosłe, nieaktywne zawodowo, osoby z niepełnosprawnością (posiadające orzeczenia) z terenu województwa dolnośląskiego, do udziału w bezpłatnym projekcie „Bliżej rynku pracy” współfinansowanym przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.